Home

průsečík Oběžník splést se gol hradec králové fotbalový balon 4 light cín Přísada Korea

Fukalův návrat do sestavy: výstavní první gól, pusa do kamery a zklamání -  iDNES.cz
Fukalův návrat do sestavy: výstavní první gól, pusa do kamery a zklamání - iDNES.cz

SK Dynamo České Budějovice | Reportáž ze zápasu: SK Dynamo - Žižkov 1:3

Plzeň i Sparta si v dohrávkách zastřílely. Čtyři góly týmům z Moravy |  iportaL24.cz
Plzeň i Sparta si v dohrávkách zastřílely. Čtyři góly týmům z Moravy | iportaL24.cz

Olomouc - Teplice 1:2, domácí srovnali a ihned inkasovali. Hybš dal další  penaltu - iDNES.cz
Olomouc - Teplice 1:2, domácí srovnali a ihned inkasovali. Hybš dal další penaltu - iDNES.cz

Lídři všech týmů podle iSport Indexu: Slavii táhne Masopust, vládnou i beci  | iSport.cz
Lídři všech týmů podle iSport Indexu: Slavii táhne Masopust, vládnou i beci | iSport.cz

Derby bez vítěze | sparta.cz

​Remíza v Teplicích, gól dal Oscar | SK Slavia Praha

Hradec Králové - Olomouc 3:0, nováček drží šesté místo, dva góly dal  Vašulín - iDNES.cz
Hradec Králové - Olomouc 3:0, nováček drží šesté místo, dva góly dal Vašulín - iDNES.cz

Věřím, že potěšíme fanoušky třemi body, hlásí před utkáním Jakub Hromada |  FC VIKTORIA Plzeň
Věřím, že potěšíme fanoušky třemi body, hlásí před utkáním Jakub Hromada | FC VIKTORIA Plzeň

Všichni chceme Evropu, říká nečekaný olomoucký hrdina Chvátal - iDNES.cz

Hr. Králové - Teplice 4:1, navzdory oslabení kanonáda, dvě branky dal  Gabriel - iDNES.cz
Hr. Králové - Teplice 4:1, navzdory oslabení kanonáda, dvě branky dal Gabriel - iDNES.cz

Vybojovaná výhra nad Boleslaví | sparta.cz

Liberec - Brno 3:1, tři góly během deseti minut, dvakrát se trefil Frýdek -  iDNES.cz
Liberec - Brno 3:1, tři góly během deseti minut, dvakrát se trefil Frýdek - iDNES.cz

Jablonec - Hr. Králové | ONLINE | 6.3.2022 15:00 | FORTUNA:LIGA 2021/2022 |  ŽIVĚ | iSport.cz
Jablonec - Hr. Králové | ONLINE | 6.3.2022 15:00 | FORTUNA:LIGA 2021/2022 | ŽIVĚ | iSport.cz

Sestava 1
Sestava 1

Vzpomínky na Kluž: Jak jsme otevřeli zlatou skříňku | SK Slavia Praha

Opět jen bod. Sigma po odvolaném vyloučení přišla o obrat, výhru i oba  útočníky - Olomoucký deník
Opět jen bod. Sigma po odvolaném vyloučení přišla o obrat, výhru i oba útočníky - Olomoucký deník

Sudí poškodili Hradec. Gól sparťana Kuchty neměl platit pro teč Krejčího -  iDNES.cz
Sudí poškodili Hradec. Gól sparťana Kuchty neměl platit pro teč Krejčího - iDNES.cz

Nejhezčí gól kariéry? Nevím. Ale nůžky to byly první, řekl Černý o své  parádě - iDNES.cz
Nejhezčí gól kariéry? Nevím. Ale nůžky to byly první, řekl Černý o své parádě - iDNES.cz